O nás

Firma VIDIA spol. s r.o. je soukromá česká biotechnologická firma, která byla založena v roce 1991 pracovníky s dlouholetými zkušenostmi ve zdravotnické výrobě. Zabývá se výrobou a vývojem diagnostických souprav pro humánní medicínu a životní prostředí. Kromě České a Slovenské republiky, VIDIA dodává své výrobky do více než 15 zemí Evropy, Ameriky a Asie.
Firma má moderně zařízené oddělení výroby, které zajišťuje všechny stupně procesu výroby VIDITEST souprav, od přípravy jednotlivých komponent až po výstupní kontrolu. Výzkumné a vývojové oddělení firmy udržuje tvořivé kontakty s Akademií věd ČR, nemocnicemi a vysokými školami. VIDIA má také laboratoř pro syntézu peptidů a přípravu konjugátů.

 

2020 Povinna publicita diagnostika neurologickych onemocneni

 

 

 

Projekt 2020 EU MPO ka

 

EU projekt

• Vysoká kvalita pro správné výsledky

Všechny produkty firmy procházejí vícestupňovou kontrolou v průběhu procesu výroby a testy v Národních referenčních laboratořích. Firma je od roku 2003 držitelem certifi kátů ISO 9001 a ISO 13485 a účastní se mezinárodních programů hodnocení kvality External Quality Assurance, Labquality (Finsko), INSTAND (Německo) V rámci České republiky je VIDIA zapojena do programu EHK. VIDIA produkty jsou vyvíjeny tak, aby měly vysokou kvalitu, dlouhou životnost a jednoduché použití.

 

           

budova1 websize

 2020 Povinna publicita Chlamydie

• Zákaznický servis

Naši zkušení pracovníci jsou připraveni kdykoliv konzultovat se zákazníky interpretaci výsledků. Na základě požadavků zákazníků neustále vylepšujeme naše produkty, případně vyvíjíme nové diagnostické soupravy. VIDIA v rámci zakázkové syntézy nabízí přípravu syntetických peptidů a konjugátů.

• Spolehlivé dodávky

Distribuce zboží se provádí průběžně V případě akutní potřeby dodáme požadované zboží okamžitě.

  labo 6 websize
CQS 9001 CZ CQS 13485 CZ ITC ISO 9001 CZ ITC ISO 13485 CZ
       

Záměna společností VIDIA spol. s r. o. a Vidia-Diagnostika spol. s r. o.

Protože se velmi často setkáváme se záměnou naší společnosti VIDIA spol. s r. o. se společností Vidia-Diagnostika spol. s r. o., rádi bychom uvedli tento omyl na pravou míru.

V minulosti byla Vidia-Diagnostika naší dceřinou společností, proto ten téměř totožný název, ale od roku 2012 jsme dvě zcela samostatné nezávislé společnosti. Vidia-Diagnostika je společnost provozující laboratorní diagnostiku a vlastní ji akciová společnost FutureLife a.s, zatímco naše společnost VIDIA spol. s r.o. je výrobce a dodavatel IVD souprav, s více než dvacetiletou tradicí, výhradně českým kapitálem a stále stejnými vlastníky.

 

roubalpamt deska